Lessenrooster 2022-2023

Kinderen 1ste graad (6-7 jaar) & 2de graad (8-9-10-11-12 jaar)

woensdag Donderdag (naschools aanbod) zaterdag
09.00-10.40 1ste & 2de graad PEUTIE , Aarschotsestraat 124
10.50-12.30 1ste & 2de graad PEUTIE, Aarschotsestraat 124
09.00-10.40 1ste & 2de graad SPIEGELSTRAAT 62
10.50-12.30 1ste & 2de graad SPIEGELSTRAAT 62
13.30-15.10 1ste graad SPIEGELSTRAAT 62 1ste graad SPIEGELSTRAAT 62
15.20-17.00 1ste graad SPIEGELSTRAAT 62 1ste graad SPIEGELSTRAAT 62
13.30-15.10 2de graad SPIEGELSTRAAT 62 2de graad SPIEGELSTRAAT 62
15.20-17.00 2de graad SPIEGELSTRAAT 62 2de graad SPIEGELSTRAAT 62
13.30-15.10 1ste & 2de graad KONINGSLO, .K Streekbaan 189a
15.20-17.00 1ste & 2de graad KONINGSLO, .K Streekbaan 189a
16.20-18.00 1ste & 2de graad SPIEGELSTRAAT 62




Jongeren 3de graad (12-18 jaar) (1ste tot 6de middelbaar)

dinsdag zaterdag
9.00-12.30 3de graad 1ste tot 4de middelbaar (Spiegelstraat 62)
13.30-17.00 3de graad 1ste tot 4de middelbaar (Spiegelstraat 62)
18.00-21.30 3de graad 4de/5de & 6de middelbaar (Spiegelstraat 62)




4de graad & specialisatie 18+ 2 lesmomenten te kiezen

maandag dinsdag woensdag donderdag zaterdag zondag
9.00-12.30 Schilderkunst
(An Verbouwe)
vast moment 1ste jaar Tekenkunst (Rainier Boidin)
Schilderkunst (An Verbouwe) Tekenkunst (Natacha Dimovska) Tekenkunst (Rainier Boidin) Tekenkunst (Rainier Boidin)
13.30-17.00 Schilderkunst (An Verbouwe) Tekenkunst (Natacha Dimovska) Beeldhouwen & ruimtelijke kunst (Johan Clocheret) Schilderkunst (An Verbouwe) Tekenkunst (Johan Clocheret) Schilderkunst vanaf 4de jaar (An Verbouwe)
18.00-21.30 Schilderkunst (docent nog aan te stellen) Grafiekkunst (Nathan De Corte) Beeldhouwen & ruimtelijke kunst (Johan Clocheret) Tekenkunst (Johan Clocheret) Schilderkunst (docent nog aan te stellen) Grafiekkunst (Nathan De Corte) Beeldhouwen & ruimtelijke kunst (Johan Clocheret) Tekenkunst (Natacha Dimovska)

Studenten cross-over : 2 lesmomenten binnen 2 verschillende opties te bespreken in overleg met betrokken docenten bij intake gesprek.

Studenten projectatelier : 2 lesmomenten binnen dezelfde optie te bespreken in overleg met betrokken docent(en) bij intake gesprek.




Kalender lessen Kunst- & Cultuurfilosofie – schooljaar 2022-2023

K&C 4e graad 3 & 4 : K&C Specialisatie 1 & 2: K&C Vrije studenten:

9 lessen per jaar (keuze uit 2 dinsdagnamiddagen, 1 donderdagavond of 2 zaterdagvoormiddagen).

VERPLICHT volgen door: 4e graad 3 & 4, specialisatie 1 & 2 uit ateliers schilderkunst, tekenkunst, grafiekkunst, beeldhouwen en ruimtelijke kunst en alle vrije studenten

dinsdag 13:30-17:00 donderdag 18:00-21:30 zaterdag 09:00-12:30 dinsdag 13:30-17:00 zaterdag 09:00-12:30
13 sept 22 15 sept 22 17 sept 22 20 sept 22 24 sept 22
11 okt 22 13 okt 22 15 okt 22 18 okt 22 22 okt 22
8 nov 22 10 nov 22 12 nov 22 15 nov 22 19 nov 22
6 dec 22 8 dec 22 10 dec 22 13 dec 22 17 dec 22
10 jan 23 12 jan 23 14 jan 23 17 jan 23 21 jan 23
7 febr 23 9 febr 23 11 febr 23 14 febr 23 18 febr 23
14 maart 23 16 maart 23 18 maart 23 21 maart 23 25 maart 23
25 april 23 27 april 23 29 april 23 2 mei 23 6 mei 23
30 mei 23 1 juni 23 3 juni 23 6 juni 23 10 juni 23




Kalender lessen Beeldende en audiovisuele cultuur – schooljaar 2021-2022

Je volgt twee maal per maand les. Uit elke horizontale rij kies je twee data. Het eerste lesmoment (dat ook wordt gevolgd door de studenten Kunst- & Cultuurfilosofie) wordt vijf maal herhaald. Het tweede lesmoment (exclusief voor BAC-studenten) wordt tweemaal herhaald. Voorbeeld: in de maand september heb je voor het eerste lesmoment de keuze uit 07, 09, 11, 14 en 18 september. Voor het tweede heb je de keuze uit 21 en 25 september.

Bac 1ste lesmomentBac 2de lesmoment
dinsdag 13:30-17:00 donderdag 18:00-21:30 zaterdag 09:00-12:30 dinsdag 13:30-17:00 zaterdag 09:00-12:30 dinsdag 13:30-17:00 zaterdag 9:00-12:30
13 sept 22 15 sept 22 17 sept 22 20 sept 22 24 sept 22 27 sept 22 1 okt 22
11 okt 22 13 okt 22 15 okt 22 18 okt 22 22 okt 22 25 okt 22 29 okt 22
8 nov 22 10 nov 22 12 nov 22 15 nov 22 19 nov 22 22 nov 22 26 nov 22
6 dec 22 8 dec 22 10 dec 22 13 dec 22 17 dec 22 20 dec 22 24 dec 22
10 jan 23 12 jan 23 14 jan 23 17 jan 23 21 jan 23 24 jan 23 28 jan 23
7 febr 23 9 febr 23 11 febr 23 14 febr 23 18 febr 23 28 febr 23 4 maart 23
14 maart 23 16 maart 23 18 maart 23 21 maart 23 25 maart 23 28 maart 23 1 april 23
25 april 23 27 april 23 29 april 23 2 mei 23 6 mei 23 9 mei 23 13 mei 23
30 mei 23 1 juni 23 3 juni 23 6 juni 23 10 juni 23 13 juni 23 17 juni 23

Capaciteitsbepaling 2022 -2023

stedelijke academie voor beeldende kunsten Jan Portaels academiejaar 2022-2023

Hoofdvestigingsplaats centrumschool 220
Vestigingsplaats Peutie – Aarschotsestraat 24
Vestigingsplaats Koningslo – .K 40
Hoofdvestigingsplaats centrumschool 80
Hoofdvestigingsplaats centrumschool
Optie beeldhouwen en ruimtelijke kunst 30
Optie grafiekkunst 20
Optie schilderkunst 80
Optie tekenkunst 80
Optie cross-over 40
Optie projectatelier 40

Beeldende en audiovisuele kunsten 4e graad

Hoofdvestigingsplaats centrumschool
Kortdurende studierichting Optie kunst- en cultuurfilosofie 35